Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

Nejhranější online hry

Zde se nachází seznam nejhranějších dětských her v tomto měsíci. Určitě vyzkoušej i méně hrané hry, neboť každému se líbí něco jiného a každá hra může zaujmout...

66 nejhranějších her

Monkey GO Happy 4SimGrassDefentionChristmas presentsCinderella SleepingEarth JumpQubed: Mysterious IslandPamela Hot KissingFind My StuffJigsaw: Cold WaterApache Attack 2010Soul CoreFuriositySpeed Ball ManiaStage Diver llCornelius FeastAntidoteAnna's ClosetAzul BaronisThanksgiving Turkey RescueMini Dirt BikeDemi Lovato MakeoverPunchTheLemonRun Run FurySnowball ThrowdownHot DateRomZomJungle ShooterBen 10 Holiday TripFlower ReactionSanta's LandingThe Cave MasterAgytaBlastWave: Lost at SeaMouse Not AllowedNature Beauties - Waterfall JigsawMaster of catapultPaper CannonVIYBubbleGreedBig Bank Robbery 2.0DAZ3.5Royal Sevens SlotsPortal WarsSanta-StrikeRevolutionChristmas InvasionKloudsBarack Obama RescueZOMBIE SNIPERSpiceShipThief EscapeSanta's noughts and crossesAnita's Cycle RacingZombie Taxithe green:the game:Crimson PlanetChicken ShootSanta CrusaderfreezingTurkey Got GutsPastel CrayonHello Kitty ColoringStunning Angelina JoliePlanets

Na našich stránkách www.hrypronejmensi.cz se nachází již 1959 online her. Zahráli jste si už každou z nich?


Reklama

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Adobe Flash

Flash hry je možné hrát pouze s nainstalovaným doplňkem Adobe Flash (dříve Macromedia Flash). Doporučujeme vždy aktualizovat na nejnovější verzi.

Flash hry

První internetové flash hry se objevily brzy po vydání doplňku Macromedia Flash 1.0. To se psal ještě rok 1996. Od té doby urazil vývoj online her pěkný kus cesty. V současné době jsou nové flash hry velice detailně propracované, skvěle hratelné a celkově velmi kvalitní.