Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

Nejhranější online hry

Zde se nachází seznam nejhranějších dětských her v tomto měsíci. Určitě vyzkoušej i méně hrané hry, neboť každému se líbí něco jiného a každá hra může zaujmout...

66 nejhranějších her

Qubed: Mysterious IslandCinderella SleepingBoring DayPamela Hot KissingFind My StuffAirsweeper SixtyChristmas presentsAzul BaronisMonkey GO Happy 4Miley Cyrus' True LoveMotorcycle DummyDefentionMini Dirt BikeBubbleGreedharley jigsaw puzzlesSpeed Ball ManiaChain GangJungle TreasuresBen 10 Holiday TripFuriosityfreezingWhite SkyRGV FLAG FOOTBALLRun Run FuryPyromaniacImagine: Fashion Designer World TourDefenderCastle TDHalloween Girl CostumeSimpsons Bart SkaterAntidoteHero FighterColor DogAlien AbductorSoul CoreRobobZCrimson PlanetMaster CheckersCanyon RydersHello Kitty ColoringLili y las diferenciasUnicycle KingThose Aren't My EyesPeresvet BattleHitstick:the game:Portal WarsKwhack!AgytaArmy of DestructionChicken ShootBubble avoidYou're a pigGalaxy GuardianHow Goes In TownGrand CanyonCannon Bods 2009Super TypingAnita's Cycle RacingTycoon JonesAOM RPG SIMMind TeaserJoes FarmBalrog: Wrath of the CursedRomZomFlower Reaction

Na našich stránkách www.hrypronejmensi.cz se nachází již 1959 online her. Zahráli jste si už každou z nich?


Reklama

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Adobe Flash

Flash hry je možné hrát pouze s nainstalovaným doplňkem Adobe Flash (dříve Macromedia Flash). Doporučujeme vždy aktualizovat na nejnovější verzi.

Flash hry

První internetové flash hry se objevily brzy po vydání doplňku Macromedia Flash 1.0. To se psal ještě rok 1996. Od té doby urazil vývoj online her pěkný kus cesty. V současné době jsou nové flash hry velice detailně propracované, skvěle hratelné a celkově velmi kvalitní.