Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

Nejhranější online hry

Zde se nachází seznam nejhranějších dětských her v tomto měsíci. Určitě vyzkoušej i méně hrané hry, neboť každému se líbí něco jiného a každá hra může zaujmout...

66 nejhranějších her

Qubed: Mysterious IslandFind The PixelAvoidance Ball 2Ezel YapbozShetland Pony Girl Dress UpMagic MazeChaZie Holiday DressupPower rangers matchPublic LiBEARyBarbie dress upReversi 3DTycoon JonesMan HunterAmberJigsaw Dora SchoolKachbo Wikipedia PyrazzleChristmas treePumpkin Pie Make!Bat ShootoutEmo IceCreamB.C. Bow ContestFairy Swing FunThanksgiving Turkey RecipeDoomsday WarBarbie Dancing PrincessHell CopsGNAGSTERTweenzClassic PacmanInteractive JukeboxMidnight MassacreHalfsiesNinja+2Critter Attackmath gameJigsaw: CandycanesRushback JackMindfields 3Jigsaw: BenchPicture Vocabulary TestDemon ClickAmblik 2: RevokedWarfaceborsukQuestBaby Christmas Coloring PageHoldem Squares SolitaireShip puzzleSimpsons MafiaBen 10 Jigsaw 5Kachbo eWall 6CrystalscopeAre You Dumb? HalloweenKingdom of far far awayBoring DaySpookyBloxTerror TilesWorld City Country ScrambleStreet Fighter II' Champion EditionScariest Maze GameSurf DressUpShield DefenseErics XmasFishing CoupleChristmas Party Dress-UpSheep ChronicleFashion Mania

Na našich stránkách www.hrypronejmensi.cz se nachází již 1959 online her. Zahráli jste si už každou z nich?


Reklama

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Adobe Flash

Flash hry je možné hrát pouze s nainstalovaným doplňkem Adobe Flash (dříve Macromedia Flash). Doporučujeme vždy aktualizovat na nejnovější verzi.

Flash hry

První internetové flash hry se objevily brzy po vydání doplňku Macromedia Flash 1.0. To se psal ještě rok 1996. Od té doby urazil vývoj online her pěkný kus cesty. V současné době jsou nové flash hry velice detailně propracované, skvěle hratelné a celkově velmi kvalitní.