Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

Nejhranější online hry

Zde se nachází seznam nejhranějších dětských her v tomto měsíci. Určitě vyzkoušej i méně hrané hry, neboť každému se líbí něco jiného a každá hra může zaujmout...

66 nejhranějších her

Monkey GO Happy 4NekoSagaLili y las diferenciasScooby Doo 3 Jigsaw PuzzleSnowy MeltdownHaunted HouseFind My StuffBarbie Dancing PrincessSanta What?Still life puzzleFuriosityKARLSSONQubed: Mysterious IslandEgg AliensPeugeot rcz car coloringCinderella SleepingPamela Hot KissingAnimal Word ScrambleSift X-MessTom and Jerry Jigsaw PuzzleGTA Vice City Jigsaw 2GardenScapesSphericalsSilver LiningLindsay Lohan Celebrity Dress UpMiley Cyrus Dress-UpSnake PitPanda AttackMegaClueCobble SwirlRevolutionMini Dirt BikeBart Simpson BabyGalo GameSudokuGothic Girl:the game:Santa CrusaderMahjong DiscoveryChristmas presentsHow Goes In TownFire And Bombs 2World Cup Football QuizAssWoopinSurvivalSoul CoreWife BeaterRomZomPlumber BoyJigsaw: Winter SceneBush Royal RampageSponge MakerSnowflakes Coloring GameAmerican PokerCR-60Protect the FarmSuper TypingMozaicDisco Dave's Rythm ChallengeAnita's Cycle Racingmy cute pony 3DWarzone Tower DefenseDragonBall z CosplayDressup AnniePrimal DefenceCrimson PlanetBen 10 Holiday Trip

Na našich stránkách www.hrypronejmensi.cz se nachází již 1959 online her. Zahráli jste si už každou z nich?


Reklama

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Adobe Flash

Flash hry je možné hrát pouze s nainstalovaným doplňkem Adobe Flash (dříve Macromedia Flash). Doporučujeme vždy aktualizovat na nejnovější verzi.

Flash hry

První internetové flash hry se objevily brzy po vydání doplňku Macromedia Flash 1.0. To se psal ještě rok 1996. Od té doby urazil vývoj online her pěkný kus cesty. V současné době jsou nové flash hry velice detailně propracované, skvěle hratelné a celkově velmi kvalitní.