Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

Nápověda

Hraní her na našem webu je velice snadné. Ne všichni uživatelé jsou zkušení hráči, proto zde přinášíme nápovědu a rady, jak si užít co nejvíce zábavy.


Co potřebuji ke spuštění her?

K hraní her je nutný doplněk Adobe Flash. Doporučujeme mít nejnovější verzi.


Hra se načítá příliš pomalu, co s tím?

Rychlost načítání je závislá na tvém internetovém připojení. To bohužel nemůžeme nijak ovlivnit. Rychlost si můžeš změřit např. na www.dsl.cz.


Jak vypnout reklamy při načítání hry?

Pokud tě nebaví sledovat reklamy při načítání hry, tak je můžeš jednoduše přeskočit. Stačí kliknout v pravém horním rohu reklamy na křížek, případně na nápis "Skip this Ad".


Jak přidat komentář ke hře?

Komentovat hry mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Nejprve se tedy zaregistruj, přihlaš. V detailu hry je pak přístupný formulář pro komentování. Upozorňujeme, že nevhodné komentáře budou smazány (a účet zablokován).


Jak přidat hru ke svým Oblíbeným hrám?

V detailu hry stačí kliknout na odkaz "Přidat k oblíbeným hrám". Musíte být přihlášeni. Přístup k oblíbeným hrám je pak přes panel "Uživatel" a odkaz "Oblíbené hry".


Reklama

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Adobe Flash

Flash hry je možné hrát pouze s nainstalovaným doplňkem Adobe Flash (dříve Macromedia Flash). Doporučujeme vždy aktualizovat na nejnovější verzi.

Flash hry

První internetové flash hry se objevily brzy po vydání doplňku Macromedia Flash 1.0. To se psal ještě rok 1996. Od té doby urazil vývoj online her pěkný kus cesty. V současné době jsou nové flash hry velice detailně propracované, skvěle hratelné a celkově velmi kvalitní.