Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Simpsons Christmas Adventure

kategorie:Adventury
velikost:0.3 MB
spuštěno:3x
vydáno:17.12. 2009
šířka:800 px
výška:800 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Jenna Moonlight: Red Moon Destiny Dating SimMorality Wars V1.2Sultan SolitaireTwo Player SoccerArmy of DestructionNeon ClimberWake Up the BoxCute Girl Night Wear Dress UpGossip GalTwilight-James JigsawToyota Puzzle 4 in 1winnie pooh foreverShuriken EscapeLeena The AdventuressGraveShift 2: The SewersThe Labyrinth part 1Zombie dress upGolfer's Getaway

Komentáře ke hře "Simpsons Christmas Adventure"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.

22.03.2014 | wendy "Nevýte kde by byla ke hraní tahle online hra? "Město bláznů" Zde je obrázek té hry http://wautip.com/sites/default/files/Hry%20zdarma%20ke%20zta%C5%BEen%C3%AD%20-%20M%C4%9Bsto%20bl%C3%A1zn%C5%AF.jpg No jestli vůbec jako online hra vyšla. Jednou jsem tuhle hru hrála jako demíčko tak právě nevím. Už jsem se koukala všude ale nenašla. Tak jestli někdo najde má u mě velikánckou pusinku :-* Děkuji"
22.03.2014 | wendy "Moc hezká online hra"

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.