Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Simpsons Christmas Adventure

kategorie:Adventury
velikost:0.3 MB
spuštěno:4x
vydáno:17.12. 2009
šířka:800 px
výška:800 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Santa What?HelirocketFalling simulationUnicycle KingCutie Trend - Hair SalonSpongeBob Super Dress upWinnie the Pooh 2 Jigsaw Puzzlemud and blood 2The SoccerCageWiff WaffGuardian of ManRGV FLAG FOOTBALLYoung Girl Dress UpMultiplayer Connect FourAntidoteQuadronixCyberoidsTough Love

Komentáře ke hře "Simpsons Christmas Adventure"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.

22.03.2014 | wendy "Nevýte kde by byla ke hraní tahle online hra? "Město bláznů" Zde je obrázek té hry http://wautip.com/sites/default/files/Hry%20zdarma%20ke%20zta%C5%BEen%C3%AD%20-%20M%C4%9Bsto%20bl%C3%A1zn%C5%AF.jpg No jestli vůbec jako online hra vyšla. Jednou jsem tuhle hru hrála jako demíčko tak právě nevím. Už jsem se koukala všude ale nenašla. Tak jestli někdo najde má u mě velikánckou pusinku :-* Děkuji"
22.03.2014 | wendy "Moc hezká online hra"

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.