Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Gem Crusher

kategorie:Deskové hry
velikost:0.52 MB
spuštěno:10x
vydáno:17.12. 2009
šířka:700 px
výška:504 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

AuroraEpileptic Headsmashing Game 2000+ Deluxe!Wife BeaterChristmas Bells Coloring Page60 Seconds of Super Crazy BallsTurkey Alanya By Night Jigsaw PuzzleCollege RomanceRosalyn's Partywinnie pooh foreverPumpkid's HalloweenBehalloweenedPanda AttackKids Math - MultiplicationSecret AgentWinnie the Pooh 3 Jigsaw PuzzleUrban Vintage GalAstro MonkeyHold The Line

Komentáře ke hře "Gem Crusher"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.