Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Click Maze 2 HS

kategorie:Logické hry
velikost:0.4 MB
spuštěno:8x
vydáno:17.12. 2009
šířka:500 px
výška:435 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Balls and NumbersA Circles Last StandKuroi No NakaSmofls:HungryKloKnightmareApple Tree GameCartoon Network Ben 10 Super ForceDropple 2Twilight Saga All in OneTwilight-James JigsawThe Witch CircleEscape from the dressing room: Tennis ball3D Future Ops 2: Strike TeamsCool WarLittleErde Episode1Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger mini-gameAre You Dumb? HalloweenBarack Obama's Bail Out

Komentáře ke hře "Click Maze 2 HS"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.