Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Escape from the dressing room: Tennis ball

kategorie:Akční hry
velikost:0.93 MB
spuštěno:5x
vydáno:17.12. 2009
šířka:700 px
výška:420 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Box MatchingFinding fault Games (yingbaobao Restaurant 3)Ben 10 Jigsaw Puzzle #4The Egg Run 2aMazeSan Beda 60 Second Shot Clock ChallengeAvatar Four ElementsBumping AdventuresLight Asylum Escape Room 2 - A Game of QueensStar commandHardest MarioVersusAre You Dumb? HalloweenStunning Angelina JolieJohn Does AdventureCasi MillonarioYoung Witch Halloween Coloring GameJigsaw: Dime

Komentáře ke hře "Escape from the dressing room: Tennis ball"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.