Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Ancient Blocks

kategorie:Logické hry
velikost:0.69 MB
spuštěno:7x
vydáno:17.12. 2009
šířka:576 px
výška:576 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

TileballFire And Bombs 2Alex Velea Dress up60 Second ShootoutKhunShetland Pony Girl Dress UpRiver CrossingBatman Difference DetectorBart Simpson BabyZombie dress upBatman Jigsaw PuzzleLight Asylum Escape Room 2 - A Game of QueensSista Gunner Episode: Zombie KillerJoes FarmChump Changeesmin-games bellagion-fountains jigsaw puzzleLittleErde Episode1B.C. Bow Contest

Komentáře ke hře "Ancient Blocks"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.