Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Furiosity

Zajímavá logická online hra pro zvídavé hráče. Tvým úkolem je odstranit všechny vrstvy ve hře. K tomu budeš ovšem potřebovat velkou dávku logického myšlení. Nebude to vůbec snadné, ale určitě se zabavíš.

kategorie:Adventury
velikost:0.26 MB
spuštěno:21x
vydáno:04.12. 2012
šířka:480 px
výška:480 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Soul SurvivorKitten MakerThe Simpsons Homer WohoShootingFrogGetting Ready GameBall ShooterHead SpaceUnique Pet PonyBear BallRevolutionTwilight Dress upBaby Strawberry Jigsaw PuzzleBarbie Dancing PrincessReversi 3DWinnie the Pooh 4 Jigsaw PuzzleWinnie the Pooh ColoringSquare SnakeSpermat Trip

Komentáře ke hře "Furiosity"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.