Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Monkey GO Happy 4

Velmi oblíbená herní série Monkey Go Happy je zpět s již čtvrtým pokračováním. Vyřeš nejrůznější puzzle hádanky, střílej po věcech, lušti překážky a další zábavné hříčky. Super hra jak se patří.

kategorie:Logické hry
velikost:4.46 MB
spuštěno:35x
vydáno:27.09. 2011
šířka:640 px
výška:480 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

VishwamitraJigsaw: Candycane PresentLet's Fly Up AboveRTG: TetrisSpace InvadersWinter Fun Coloring GameColorful FishSanta ParkingBubba TimebreachArmy Of DarknessSudokuTropical FishJigsaw Little Mermaid LoveSoul CoreSweet girl dress upNODUS2Meet people in traffic

Komentáře ke hře "Monkey GO Happy 4"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.

25.10.2012 | Ema "Ahoj.zaregistrovala jsem se a chci hrát hru monkey go happy a nejde mi to upustí.poradis mi?diky"

Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.