Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Alyson Michalka Makeover

Pěkná makeover minihra pro dívky. Ve hře se ti představí celebritka Alyson Michalka, které to velmi sluší. Uvidíme, jaký makeup ji připravíš.

kategorie:Hry pro dívky
velikost:2.13 MB
spuštěno:12x
vydáno:13.09. 2011
šířka:800 px
výška:600 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Word BusterElf Academy Toy Grab24 days in the mallEagle Wing PatienceHarry Potter MakeoverTicTacToe SuperstarsTom and Jerry Jigsaw PuzzleGalaxy Wars: For The Sake Of The UniverseStill life puzzleTurkey DressupSheriff RageThe Scarecrow's Revenge360 MatchTwilight-James JigsawZombie Taxi 2Snowman MadnessDressup AnnieTERROR

Komentáře ke hře "Alyson Michalka Makeover"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.