Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Ben 10 Holiday Trip

Ben10 se vydal na prázdninovou projížďku na své malé motorce. Jak uvidíš, tak terén je docela náročný. Snaž se cestu projet rychle, ale bez nehody.

kategorie:Adventury
velikost:2.19 MB
spuštěno:34x
vydáno:10.09. 2011
šířka:550 px
výška:400 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Cartoon Network Ben10 UltimateBambuzzaBroken StatementBug HunterJigsaw: Cold WaterStar commandSecret AgentYou're a pigPink Sweet GirlWinnie pooh  jigsawBlue BeadRagdoll Double DodgeLittle Thanksgiving ChefNinja AttackArmy of DestructionBen 10 puzzle #1Assault DayBen 10 Jigsaw Puzzle #3

Komentáře ke hře "Ben 10 Holiday Trip"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.