Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Chicken Shoot

Logická super hra pro děti. Máš rád kuřátka? Jsou roztomilá, že? V této hře se s jedním setkáš, tvým zadáním je dostat kuře do bazénu. Je to snadné? Co myslíš?

kategorie:Logické hry
velikost:0.93 MB
spuštěno:21x
vydáno:03.09. 2011
šířka:720 px
výška:500 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Powerpuff Girls Z PuzzleSpritekins Halloween DressupCrazy LanderToy Blocks BalanceDisney Princess Girls PuzzleSanta's LandingKaboom!Exomaze 2Hello Kitty ColoringBehalloweenedReciclagemCircle MazeStack'emClown FishKuroi No NakaEscape from the Planet of Robot MonstersChristmas Tetris GameBridesmaid and Bestman

Komentáře ke hře "Chicken Shoot"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.