Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Fluffy Aliens

Pěkná arkáda pro nejměnší děti a mini hráče. Tvým úkolem bude sbírat hvězdičky, bonusy, odemykat vylepšení a nakupovat upgrady v obchodě. Hra obsahuje celkem 40 úrovní, zábava na pěkně dlouho.

kategorie:Ostatní hry
velikost:8.65 MB
spuštěno:7x
vydáno:02.09. 2011
šířka:800 px
výška:533 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Pussie Kitten Photo Jigsaw PuzzleJigsaw puzzle: all heroesgogosinclair: chapter 1Number HunterZombies Quality TimeYuri, The Space JumperTurkey FindFabulous Nail SalonBaked BeansPower Rangers 1 Jigsaw PuzzleStack'emThe BankJobHot Air BaboonZombie HerderThink of the Purple SquareCrazy Racealien existSpeed Ball Mania

Komentáře ke hře "Fluffy Aliens"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.