Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Bloons 2

Pokračování mega úspěšné superhry Bloons je tady. A konečně i na našem herním webu. Podaří se ti sestřelit všechny balónky?

kategorie:Strategie
velikost:3.48 MB
spuštěno:13x
vydáno:24.08. 2011
šířka:780 px
výška:600 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

clasic snake magicSnow White 4 Jigsaw PuzzleBlitzkriegYoung Witch Halloween Coloring GameTwilight Saga-BellaSni[p]rHot Air BaboonThose Aren't My EyesMorality Wars V1.2Bat And Mouse 2Perfect BalanceAll Ben 10 PuzzleHardcore memoryGet Off My LawnDeeds of War RPGThe AnvilQuestion QuestUnsurvival

Komentáře ke hře "Bloons 2"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.