Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Ben10 Gold MIner

Super hra pro nejmenší hráče. Ben10 je expert ve svém oboru, stejně jako jeho otec, který byl hledač pokladů. Podaří se ti posbírat cenné zlaté kameny?

kategorie:Ostatní hry
velikost:0.24 MB
spuštěno:26x
vydáno:22.08. 2011
šířka:800 px
výška:600 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Plastic Attack!New Moon Dressup - Twilight Sagaclasic snake magicSquandaLaloo Ki LaadliToyota Puzzle 4 in 1BeergamePoke The PenguinChickin FlingerMission Carom ballSanta's AdventureRagdoll SaviorJack-o'-Lantern Halloween Coloring GameMindfields 3:the game:Rocky Mountains WaterfallBalloon DayPaper Pug

Komentáře ke hře "Ben10 Gold MIner"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.