Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Lady Gaga Beauty Makeup Game

Lady Gaga je známá svým výstředním líčením a oblékáním. Nejinak je tomu i v této dívčí oblíkačce s celebritou. Vymysli neklepší makeover na světě a skvěle se bav.

kategorie:Hry pro dívky
velikost:1 MB
spuštěno:7x
vydáno:18.08. 2011
šířka:680 px
výška:530 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Alex's catPickAndPopShopping Cart Hero 2Let's Fly Up AboveSanta's GiftsVishwamitraJigsaw Barbie Ice PrincessReciclagemKitten CannonXMAS BALLSJigsaw: DimeSpinarCombatSoul SurvivorCubiKillFind My StuffDisney TinkerBellDisney Cars Puzzle Jigsaw

Komentáře ke hře "Lady Gaga Beauty Makeup Game"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.