Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Memory Trainer - procvič si paměť

Memory Trainer je online hra pro cvičení paměti. Je to hra na způsob pexesa, obrací se dvě karty a cílem je najít vždy dvě stejné. Docela zábavné a pro děti ideální.

kategorie:Logické hry
velikost:0.74 MB
spuštěno:4x
vydáno:20.08. 2011
šířka:760 px
výška:600 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Learn Languages Pronto: ItalianNutty McNutsShoot'mCrimson PlanetRainmanStupidRabbitWorld Cup Football QuizColor MonsterBig Snow BallSnakeYuri, The Space JumperFastTrackWakeUpDeadLove BallStair FallManiac MemoryHot DateIcycle

Komentáře ke hře "Memory Trainer - procvič si paměť"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.