Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Ninja Dogs 2

Oddechová vystřelovací online hra, ve které hrají hlavní roli neohrožení ninja pejsci. Vystřel pejska do vzduchu a pokus se za letu poškádlit co nejvíce kočiček.

kategorie:Ostatní hry
velikost:4.91 MB
spuštěno:12x
vydáno:15.08. 2011
šířka:700 px
výška:410 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Forest WaterfallTNT KIDSBird Flu - ExterminatingHalloween Elegance dress upBig Bank Robbery 2.0Escape from the DarknessThe Desert Jigsaw PuzzleSnowflakes Coloring GameBarbie Princess IslandPower Rangers 1 Jigsaw PuzzleIrutia: Little SquirrelPumpkinCandyDisney Princesses Puzzle JigsawPsevdo YETI SPORT360 MatchLeena The AdventuressFurious MolesBlood Pit 2

Komentáře ke hře "Ninja Dogs 2"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.