Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


My New Room

Můj nový pokojíček, neboli My new room. To je jednoduchá dekorační online hra pro děti. Začni úplně od začátku, tedy od prázdného pokoje a postupně jej vyzdob podle svého vkusu.

kategorie:Hry pro dívky
velikost:2.82 MB
spuštěno:15x
vydáno:12.08. 2011
šířka:660 px
výška:480 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Election Fighting 2008Ninja CubesPerfect BalanceJetpack JailbreakBalloon Buster52 Card PickupDress Up Lilimsled pingShip puzzleMemories DemoLL Time Race3D Future Ops 2: Strike TeamsBomber ship 2Furious MolesCartoon Network Ben 10 CubeHolden Coupe 60 Concept Jigsaw PuzzleSimpsons Christmas AdventureRoadKill

Komentáře ke hře "My New Room"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.