Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


My New Room

Můj nový pokojíček, neboli My new room. To je jednoduchá dekorační online hra pro děti. Začni úplně od začátku, tedy od prázdného pokoje a postupně jej vyzdob podle svého vkusu.

kategorie:Hry pro dívky
velikost:2.82 MB
spuštěno:13x
vydáno:12.08. 2011
šířka:660 px
výška:480 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Dark Inference: The First ShadowsScooby Doo 3 Jigsaw PuzzleSheepductionHannah Dress UpTrap MasterBarbie Bedroom DesingDragonBall z CosplayJoes FarmLateral - The Word Association GameKarate BlazersNight Of The Living HeadsClown FishExploitColor RotatorCute Puppy Girl DressUpSuperman puzzle jigsawAlien ShooterSnow Fairy

Komentáře ke hře "My New Room"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.