Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Smashtastic Cricket : World Cup Hero

Velmi vydařená sportovní dětská hra. Tentokrát si můžeš zahrát sport zvaný kriket. Nasaď si helmu, vyber pálku a zkus své štěstí v 6 světových pohárech.

kategorie:Sportovní hry
velikost:1.26 MB
spuštěno:18x
vydáno:12.08. 2011
šířka:640 px
výška:480 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Color ChristmasJigsaw: BushesWinnie The Pooh PhotoHuntBring 'em Back! Stars!Snow FairyShake Ya MetalHead!gogosinclair: chapter 1Ninja GirlDinoplopSweet girl dress upAudi e-Tron Jigsaw PuzzleJenna Moonlight: Red Moon Destiny Dating SimSpace NavigatorMotorcycle DummyMaBatman Puzzle jigsawMatisse DifferencesVinnie's Shooting Yard 5

Komentáře ke hře "Smashtastic Cricket : World Cup Hero"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.