Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Smashtastic Cricket : World Cup Hero

Velmi vydařená sportovní dětská hra. Tentokrát si můžeš zahrát sport zvaný kriket. Nasaď si helmu, vyber pálku a zkus své štěstí v 6 světových pohárech.

kategorie:Sportovní hry
velikost:1.26 MB
spuštěno:17x
vydáno:12.08. 2011
šířka:640 px
výška:480 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Car PuzzleREAL ESTATE BUBBLEChristmas Present OverflowFeed The CatTransformers Jigsaw PuzzlePumpkid's HalloweenThe BankJobColor ChristmasColorful FishRocky Mountains WaterfallWarzone Tower DefenseMake up Kristen StewartSpace InvadersAssault TypingNight Of The Living HeadschromaplexPuzzle of HalloweenJungle Treasures

Komentáře ke hře "Smashtastic Cricket : World Cup Hero"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.