Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Shopaholic Hawai

Další díl oblíbené dívčí herní serie Shopaholic. Tentokrát se podíváš na slunnou Havaj, kde můžeš obléci dívku podle své fantazie. Moc hezká online hra.

kategorie:Hry pro dívky
velikost:8.14 MB
spuštěno:9x
vydáno:12.08. 2011
šířka:700 px
výška:510 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Mickey Mouse JigsawSteel ForceCyberoidsTraining Grounds 3DColor Up JonasColors in the Sky 2Mad Jacks Pumpkin BashMy SwitchTwilight Dress upHarrier ScrambleThe Desert Jigsaw PuzzleMiley Cyrus Celebrity Makeover8bit little killerKuroi No NakaBunny Invasion: Easter SpecialRainmanDrop Dead Olympics: DistanceDopewars

Komentáře ke hře "Shopaholic Hawai"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.