Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Mad Cupid - Revenge of Nerd

kategorie:Bojové hry
velikost:1.37 MB
spuštěno:17x
vydáno:10.11. 2010
šířka:500 px
výška:400 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Bathroom FightWhindy: In a Colorless WorldMonstagonTurkey Alanya By Night Jigsaw PuzzleMercenary Soldiers II3D Shooterbox puzzleSanta's noughts and crossesBen 10 Super PenaltyGreen BomberTiger Slider Puzzle GameRackNRoll Pool60 Second SlingAna Beatriz Barros Makeover2010 Land Rover Jigsaw PuzzleVW Golf GTD Jigsaw PuzzleHalloween Party DecorationTuning Puzzle

Komentáře ke hře "Mad Cupid - Revenge of Nerd"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.