Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Speed

kategorie:Akční hry
velikost:3.56 MB
spuštěno:18x
vydáno:17.12. 2009
šířka:450 px
výška:550 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Gangsta WarzBird Flu - ExterminatingBrave Beauty WarriorsTubeRockersTank PuzzleWho wants to play some shitty pong?Rockin' with Hannah MontanaHalloween Time DressUpDeadly Balance v2Live Rabbit Live!Vinnie's Shooting Yard 5Teddy Bear Girl DressUpZombie SurvivorAmblik 2: RevokedGet Off My LawnHardcore memoryPuzzle of HalloweenWho Said It: Kanye West or Karl Lagerfeld?

Komentáře ke hře "Speed"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.