Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


GTracer

kategorie:Hry s auty
velikost:0.28 MB
spuštěno:14x
vydáno:17.12. 2009
šířka:760 px
výška:600 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Spot the Difference II (Facebook)Tank defenseBig Bank Robbery 2.0The Hardy Boys: Treasure on the Tracks Bomb Defusing Mini-gameStar commandNinja FurenjiLittle Cutie HairdoBen 10 Cartoon Network All forceJigsaw puzzle: all heroesAccurate Kick: HalloweenJigsaw: Bike LockerBen 10 Super PenaltyBen 10 Holiday TripCinderella 3 Jigsaw PuzzleJigsaw: CardsTank Defence 2Pumpkid's HalloweenSpecial Barbie Dress Up

Komentáře ke hře "GTracer"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.