Hry pro nejmenší

www.hrypronejmensi.cz • jen ty nejlepší hry pro nejmenší hráče! Ráj dětských online her.

máme pro tebe připraveny stovky online her nejen pro nejmenší děti, u nás se zabaví každý a zdarma :)

sponzorované odkazy


Bush Royal Rampage

kategorie:Akční hry
velikost:1.96 MB
spuštěno:24x
vydáno:17.12. 2009
šířka:550 px
výška:445 px
 Přidat k oblíbeným hrám
 Spustit hru v původních rozměrech


Další náhodné online hry

Barack Obama's Bail OutFat FishEGO Fighting ChampionshipAnimation Tsubasa ChronicleSuper Sloth BomberGrumbo AssultTycoon JonesShake Ya MetalHead!Lexus Jigsaw PuzzleThose Aren't My EyesWinx club puzzleMichael Jackson - 2Finding fault Games (yingbaobao Supermarket)Tripeaks ReserveAOM RPG SIMLearn Languages Pronto: ItalianKat Von D's Inked UpSint and Piet coloring

Komentáře ke hře "Bush Royal Rampage"

Pokud chceš vložit komentář, tak se nejdříve přihlaš nebo se zaregistruj.


Jak na online hry

Ovládání většiny dětských flash her je velmi podobné. Obvykle si vystačíš jen s myší. Některé hry se ovládají přes klávesnici (nejčastěji ASWD), případně kombinací myš + klávesnice.

Rychlé spuštění

Chceš-li hru spustit rychleji a přeskočit reklamy na začátku, tak klikni na křížek nebo na "Skip this Ad" v pravém horním rohu reklamy.

Větší okno

Nestačí ti naše výchozí okno s hrou? Zahraj si hru v původních rozměrech (a poměrech stran), stačí kliknout na odkaz "Spustit hru v původních rozměrech".

Chceš se bát? Zahraj si zombie hry zdarma. Máš doma zvířecího mazlíčka? Zahraj si super-hry.com se zvířaty. Co říkáš na panenky? Pokud se ti líbí Barbie, tak zkus i Barbie hry.